Kontakta oss

Svara gärna på frågorna så vi kan hjälpa dig på bästa sätt:

Är du inskriven hos arbetsförmedlingen?
Om ja, hur länge har du varit inskriven?
Är du berättigad till tjänsten Kundval rusta och matcha?
Är du över 18?

Tack för ditt meddelande!

Huvudkontor:

Norra Drottninggatan 18

451 31 Uddevalla

Anjam Nagi

Anjam Nagi

VD


010- 140 00 31
anjam@yrkescentrum.se

Henrik Gustavsson

Henrik Gustavsson

Utvecklare/Specialist

010- 140 00 32

henrik@yrkescentrum.se

Annelie Magnusson

Annelie Magnusson

Arbetsterapeut

010- 140 08 04

annelie@yrkescentrum.se

Avatar 103_edited.png

Jessica Rosengren

Handledare/Coach

010- 140 00 33 jessica@yrkescentrum.se

Johanna_edited.jpg

Johanna Hyttenin

Handledare/Coach

010- 140 00 34

johanna@yrkescentrum.se

IMG_20220110_131047 (1)_edited_edited.jp

Alexandra Persson

Handledare/Coach

010- 140 00 35 alexandra@yrkescentrum.se

Shaimaa_edited.jpg

Shaimaa Kadum

Handledare/Coach

010- 140 00 37

shaimaa@yrkescentrum.se

IMG_2806.jpg

Lise-Lotte Palmgren

Jobbagent

010- 140 00 38

liselotte@yrkescentrum.se